Griezelen met Sem

Sem Ben Yakar werd door de grimeur flink onderhanden genomen voor de opnames van Vleesdag. Foto: instagram
Sem Ben Yakar werd door de grimeur flink onderhanden genomen voor de opnames van Vleesdag. Foto: instagram

Amsterdamned en De lift kunnen inpakken: Vleesdag is de eerste Nederlandse horrorfilm die een leeftijdsgrens van 18+ krijgt. De film zit dan ook vol elektrocuties, bloeddorstige varkens en afgehakte ledematen. In het door Martin Smits geregisseerde gruwelverhaal komen dierenactivisten in opstand tegen een varkensfokkerij. De boerenfamilie laat het er niet bij zitten en slaat krachtig terug, met bloederige taferelen als gevolg. 

De film is zo choquerend dat er bij voorvertoningen toeschouwers zijn weggelopen, vertelt Smits bij wijze van aanbeveling. Mogelijk droegen de zestig liter bloed die voor de film gebruikt zijn daaraan bij. Ter geruststelling: bloed dat in films wordt gebruikt, is afkomstig van het abattoir en niet van mensen. 

De horrorfilm is niet voor iedereen, maar wel voor de fans. Een van de hoofdrolspelers is de veelzijdige acteur en presentator Sem Ben Yakar, die laat zien dat hij van meer markten thuis is dan drama en lichtvoetigheid. 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer Gerelateerde Berichten

Film en tv

Griezelen met Sem