Abonneer op het NIW

Het opinietijdschrift en cultureel magazine in één, voor iedereen geïnteresseerd in de Joodse wereld. Abonneer nu »

Buitenland

Tel Aviv op innovatie-ranglijst

Redactie 31 oktober 2012, 00:00
Tel Aviv op innovatie-ranglijst

Uit een internetenquête van de Wall Street Journal en Citibank komt Tel Aviv naar voren als een van de drie meest innovatieve steden ter wereld. De andere twee zijn New York en Medellin, in Colombia. De stemming is nog niet gesloten: elke internetsurfer kan nog tot 31 december een keer per dag stemmen op een stad.
Ook Benyamin Netanyahu heeft zich in de strijd gemengd: op 4 oktober riep de ministerpresident bezoekers aan zijn Facebookpagina op om op Tel Aviv te stemmen.

Tel Aviv valt de laatste jaren vaker in de prijzen. De New York Times riep de stad uit tot ‘Cool Capital’ van het Middelandse Zeegebied, Newsweek vindt Tel Aviv een van de bruisendste steden van de 21e eeuw, Lonely Planet noemde haar een van de drie ‘hotste’ toeristenbestemmingen, National Geographic bepaalde dat ze een van de tien beste kuststeden is en de website Gaycities vond Tel Aviv de beste gay-bestemming ter wereld.

Abonneer op het NIW

Abonneer nu!
Tags dit artikel heeft geen tags
Opmerkingen (0)
Plaats opmerking

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *