‘Pas op, hier volgt een mening!’ brult het dagelijks op Radio 1 bij Israëlhaatster Natasja Gibbs van De Nieuws BV. Daar begon knuffelparel Massih Hutak maandag zijn feitenvrije tirade zo: “Stel je voor, je bent een imperialistische, genocidale roofstaat die al tachtig jaar een volk zuivert.” Israël bedrijft volgens deze voormalige leraar (!) ‘genocide, ecocide, educide, en nog veel meer -cides die ik nu nog niet ken, maar ongetwijfeld binnenkort zal leren’. En: “Netanyahu en zijn medestanders pronken met hun misdaden, maar de zogenaamde ceremonies van Hamas, die zijn het probleem.”
Wie vernedering niet herkent, vernedert hoogstwaarschijnlijk zelf, maar die zelfreflectie heeft Hutak natuurlijk niet: “Dit lef kun je je alleen maar veroorloven omdat je rekent op onvoorwaardelijke steun van je even criminele bondgenoten zoals de Verenigde Staten en de zionistische lobby. Elke vorm van Palestijns verzet, kracht, leven en strijd is een deuk in het ego van elke zionist en moet daarom gecriminaliseerd worden.” Hutaks rant was nu en dan onbedoeld hilarisch: Israël maakt, vertelt hij, in Gaza pleinen en architectuur kapot ‘die verwijzen naar Palestijnse identiteit en cultuur die teruggaat tot ver in de tijd.’ Welja, benoem de terreurtunnels tot Unesco Werelderfgoed. Israël blies ze op! Culticide!
En natuurlijk, bralt de Afghaanse rapper voort, doet het hem denken aan ‘die andere wereldoorlog waar het verzet door de onderdrukker ook werd bestempeld als terrorisme’. Hutak is een gevaar voor de volksgezondheid, want je zou spontaan het zuur van hem krijgen. Maar hij mocht het allemaal vrijelijk de ether in slingeren, betaald van uw belastinggeld.
Intussen vond een rechter het geen probleem dat Jodenhaat kon worden uitgegoten over tienduizenden islamisten in Utrecht. Marten Visser had de moed de ophitsing van haatprediker Mohammed Hijab aan te horen: “Wij zijn de overwinnaars in deze grote mensenrechtenbeweging,” begon Hijab. Joden worden volgens de imam nooit bekritiseerd en als je wilt weten wie er de baas is in een land, moet je kijken naar wie je niet mag bekritiseren, zegt Hijab. Het mocht. Allemaal.
Wat niet mocht, was Yohay Sponder. Die moest zondag uitwijken naar een geheimgehouden locatie onder strenge bewaking, omdat hij zogenaamd ‘haat verkondigde’. De zaal genoot van zijn intelligente humor waarin hij vooral Joden zelf op hilarische wijze op de hak nam. Het publiek werd in één avond getrakteerd op meer humor dan alle uitgezonden eindejaarsconferences door moralistische gutmenschen in de afgelopen tien jaar bij elkaar.
De Hutaks en Hijabs, loten van dezelfde stam, ontbreekt het aan elke vorm van zelfreflectie. Maar zij hebben het podium. Ziehier de scheefgroei, dus sta er niet van te kijken als Nederland verandert in Arabië aan de Noordzee.
3 reacties
Inderdaad Esther…Wie De Waarheid niet kent is gewoon een stommerik, wie de waarheid wel kent en deze een leugen noemt is een misdadiger…Bertholt Brecht. Wie de 4de Wereldoorlog gelezen heeft…Het pad van Marx naar Allah die leest veel antwoorden. De 3de
Wereldoorlog omschrijft Peter Siebelt als de “Koude Oorlog” tussen het Westen en het communistische Oostblok. Deze confrontatie is voorbij, maar nieuwe gevaren [Islam] loeren om de hoek. Is de 4-de Wereldoorlog reeds begonnen? Als men nog maar de helft van het boek van de Nederlander Peter Siebelt gelooft, kan men niet anders dan deze conclusie trekken. Er is namelijk alle reden om NU te twijfelen aan de slagkracht van het Nederlandse repressie- en preventieapparaat. De Pausen hebben zich laten inpakken door de Islam! Hoezo? In 1995 opende de grootste Moskee van Europa haar deuren in hartje Rome!!! We zagen al twee pausen [de Pool Paus Johannes Paulus II en de Argentijnse Paus
Bergoglio] de Koran kussen en beweren dat de Koran ook woord van God is.
Het herkennen van vroege symptomen kan levens redden. Was een met een terrorist gehuwde minister met een foto van massamoordenaar Yasser Arafat op haar bureau in een ogenschijnlijk normatieve regering niet de eerste waarschuwing dat Nederland ernstig ziek is ? Sinds 7 oktober 2023 hollen we achteruit. Als Dick Schoof de ziekte niet weet te stoppen, wie in vredesnaam dan wel ? Frits Bolkestein ז”ל waarschuwde al lang geleden: Voor Joden is er geen toekomst in Nederland. We hebben inmiddels gezien wat er in Amsterdam gebeurde. We hadden al gezien hoe in Nederland geboren en getogen moslims zich in Syrië en in Iraq gedroegen. Alles wijst erop dat de prognose klopt. Hallo, luistert er iemand ???
Inderdaad scheefgroei. Nederland verandert naar Hamastan aan de Noordzee & Hamastan verandert naar de Gazaanse Riviera aan de Middelandse zee als……..de humane, mondiale “vrienden van palestina’ de mensenrechten van ‘onschuldige’ civilisten uit Gaza erkennen, door toepassing van hun verplichting om oorlogsvluchtelingen te accepteren & absorberen volgens de Geneefse Conventie over mensenrechten & oorlogsvluchtelingen. Trump heeft in één zet de maskers van alle goegemeentes en hun valse humaniteit afgerukt.